Filtreleme

Peli laminat parke

Türkiyede en çok tercih edilen laminat parke markası arasından olan peli parke sektörün %20 lik kısmını karşılamaktadır.Yıllık parke üretimi 120 Milyon m2 olan peli laminat parke komşu ülkelerede ihracat yapmaktadır.Parke ihracatı yaptığı ülkeler arasında Yunanistan,Mısır,İran,Azerbaycan,Gürcistan ve Türkmenistan bulunmaktadır.Bu ülkelere üretiminin %15 lik kısmını ihrac etmektedir.
Pelinin parkenin tercih edilmesinde ürünün kalitesi ve uygun fiyatı ön plandadır.Yerli malı olması nedeni ile ve tedariğinin kolay olması tercih nedenleri arasındadır.Peli parke parke üretiminde kabul edilen standartlara uygun kalitede üretim gerçekleştirmektedir.
Türkiyede en çok bilinen ve tedariği sağlanan parke markasıdır.Parke üretiminde 6 tane koleksiyonu bulunan peli her kesimin ihtiyacını karşılayabilecek parke üretimi yapmaktadır.Tüm serilerde kilit sistem bulunmaktadır.Bu nedenle kolay montaj özelliği bulunmaktadır.Yerden ısıtmaya uygun özelliktedir.

Peli city serisi parke

Firmanın ekonomik serisi olarak bilinmektedir.Bu serideki parkelerin genel özellikleri.AC1 aşınma tabakasına sahip parkeler 21 sınıftır.8MM kalınlığa sahiptir.E1 belgesine sahip olan parke serisi ev kullanımları için uygundur.Yoğun trafiğin olmadığı odalarda kullanımı uygundur.Firma bu seriye 5 yıl üretici firma garantisi vermektedir.

Peli comfort serisi parke

Bu seri AC3 aşınma tabakasına sahiptir.31 sınıf olan bu seri ev ve ticari zeminlerin yer döşemesinde kullanımına uygundur.İçerisinde zararlı maddelerin olmadığı belgeleyen E1 belgesine sahiptir.8MM kalınlığındaki bu seriye firma 10 yıl garanti vermektedir.

Peli elegance serisi parke

AC4 aşınma tabakasına sahip olan bu seri üst seriler arasındadır.32 sınıf olan elegance serisi 8MM kalınlığındadır.Firma bu serideki Peli parke modellerine 10 yıl garanti vermektedir.E1 belgesi mevcuttur.

Peli golden serisi parke

Yine AC4 aşınma tabakasına sahip olan seri E1 belgesine sahiptir.32 sınıf olan golden serisi 8MM kalınlığındadır.Firma bu seriye 10 yıl üretici firma garantisi vermektedir.

Peli vintage serisi parke

Pelinin en üst seviye özelliklere sahip olan serisi olduğunu söyleyebiliriz.AC5 aşınma tabakasına sahip olan bu seri 33 sınıftır.8MM kalınlığa sahip olan bu seri E1 belgesine sahiptir ve firma bu seriye 10 yıl garanti vermektedir.Bu serideki modeller isminden de anlaşılacağı gibi vintage yani eskitme(ruskik) özellikler taşımaktadır.

Peli wood serisi parke

AC4 aşınma tabakasına sahip olan bu seri 32 sınıf ve 10MM kalınlığındadır.E1 belgesine sahip olan seriye firma 10 yıl üretici garantisi vermektedir.

Peli parke fiyatları

Fiyatları koleksiyonlara göre farklılık göstermektedir.En uygun fiyata sahip olan seri ise city serisi olduğunu söyleyebiliriz.Ancak parke fiyatları özellikleri ile aynı orantıdadır.Bu nedenle parke fiyatına dikkat ederken sizin ihtiyacınızı karşılayacak özelliklerdeki parkelerin fiyatları ile karşılaştırmanız daha doğru olacaktır.