Fiyat aralığına göre filtreleme
divLeft

Yaprak Çit

Yaprak Çitler biribirinden farklı desenleri sahiptir ve neredeyse gerçeğinden ayıramayacağınız bir görüntüye sahiptir.Güvenliğinizi sağlamanın yanında dekoratif bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Yaprak çit bakım gerektirmez yapısı gereği yıkanabilir durumdadır.Yağmur ile kendini yenileyebilir, temizlemesi kolaydır.Zararlı madde ve kiyasallar içermeyen yaprak çitler kolayca montaj işlemi yapılabilir.

Kafelerde ve restaurantlarda sıkça tercih edilen yaprak çitler dışarıdan içerinin görünmesini engeller. Estetik bir görünümü ile mekanın daha güzel ve ferah görünmesini sağlar.
Eski duvarlarınızı uygun fiyatlara yaprak çit uygulayarak daha güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama kolaylığı sayesinde çok kısa sürede uygulanabilir ve çıkarılabilir.Yaprak çitler demonte özelliğine sahiptir. Herhangi bir taşınma işleminde isterseniz çitleri sökerek yeni yerinize montajlayabilirsiniz.

Yaprak Çitlerin uygulaması son derece basittir;
Duvar boyunca yaprak çit ile aynı renkte tel çekilir bu tel belirli aralıklar ile
direkler yardımıyla sabitlenir.
Yaprak çitler geçme özelliği ile tellere montajlanır.
Yaprak Çitler Nerelerde Uygulanır;
Apartman,yazlık,villa gibi özel alanları diğerlerinden ayırmak için.
Balkon ve teras korkulukları olarak.
İç ve dış mekanlarda dekoratif mimari bir görüntü sağlamak için.
Otel ve Restaurant gibi alanların sınırlarında Yerevdekor.com'da 16 farklı yaprak çiti modelleri inceleyebilirsiniz.Yaprak çiti fiyatları, en uygun fiyata yerevdekor üzerinden satın alabilirsiniz.