Banyo Küveti Oval BT- 05
15,632.22 TL
15,632.22 TL
(KDV DAHİL)
1 Adet fiyatı
Ürün Kodu21001 Stok Bilgisi
Minumum Sipariş1 Adet
Detay / Renk: ve Boyut :
200 X 110 X 55 CM
Honlu / Bej

Detay / Renk:

Teslimat süresi 3-5 iş günü arasındadır.
Adet
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver

Taksitli Alışveriş

Taksitli alışveriş için sipariş tutarınız 100 TL ve üzerinde olmalıdır.

Honlama :Traverten ürünlerinin yüzeylerinin bazı işlemlerden sonra yarı mat hale getirilmesine “Honlama” denir. Honlanmış  yüzeyleri küçük bir dokunuşta ilk olarak  saten dokusunu bize hissettirir, yüzeyine düşen  ışığı ne yansıtacak kadar parlak, ne de mat bir halde görünmez.

Cilalama :Traverten  ürünlerinin yüzeylerinin bazı işlemlerden sonra yüzeyine düşen ışığı  yansıtacak kadar pürüzsüz mükemmel parlak bir yüzeye kavuşmasına “cilalama” denir.

Fırçalama ( Patinato ) :Traverten  ürünlerin  yüzeylerinin bazı özel fırçalar yardımıyla  Eskitilmiş bir doku kazanmasını  sağlama işlemine  “Fırçalama veya Patinato” denir.

Kenar Kırma :Traverten  ürünlerin yüzeylerinin bitiş yani kenarlarının  mekanik uygulamalar  sonucunda kenarlarının hafifçe kırılarak antik , eskitilmiş bir görünüm  ve doku kazandırılması işlemine  kenar kırma denir.Yüzeyi fırçalama işlemi yapılmış bir ürün ile iyi bir ikili oluşturur.

Eskitme - Tamburlama :Traverten ürünlerin yüzeylerinin asırlar  boyunca doğal olarak maruz kaldığı erozyona uğramış  ve eskimiş görünümünün ; doğal olmayan yani mekanik yollar ile yapılmasına  “Eskitme” veya “Tamburlama” denir.

Dolgu : Travertenin bünyesinde hiçbir işlem olmaksızın doğal olarak bulunan boşlukların veya gözeneklerin özel traverten çimentosu  veya özel hazır dolgu  maddeleri  ile doldurulmasına “Dolgu” denir.
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Benzer ürünler
İNDİRİM
15,632.22 TL
15,632.22 TL