Masa

Güzel ve şık dekorasyonlar için masa ve masa takımları oldukça önemlidir. Çünkü bu ürünler konuldukları alanlarda göze çarpar ve dikkat çekerler. Çoğu zaman hem kullanışlı hem konforlu hem de tarz ürünlere uygun fiyatlara sahip olmak için pek çok mağazayı gezmek zorunda kalabiliyorsunuz. Bu konuda size önerimiz online satış sitelerine yönelmeniz olacaktı çünkü onlar, sizler için sayısız ürünleri, malzeme bilgisine kadar her detayıyla sizin ayağınıza getiriyor.

Masa Seçimi Nasıl Olmalı?
  • Dekorasyon tarzınıza uygun masa modelleri seçmelisiniz. Bu ürünler alanlarda yer kapladıkları için tarzınızı mutlaka yansıtmalıdır. Model seçiminizde; malzeme, desen, doku, renk, ayak detayları gibi etkenlere dikkat etmeyi unutmayın.
  • Kullanacağınız alanın işlevine uygun olması çok önemlidir. Mutfak masası modelleri, bahçe masası modelleri, salon masası modelleri ya da yemek masası modelleri olarak kullanılan alanın ihtiyaçları doğrultusunda özellikler seçilmelidir. Örneğin; bahçe masası, ısı ve neme dayanıklılık oldukça önemlidir. Hatta bu konuda masanızı seçerken kullanılacak alanın iklim özelliklerini bile baz alabilirsiniz.
  • Masayı kullanacak kişi sayısı da dikkat etmeniz gereken bir diğer faktördür. Masalar genellikle çok işlevli kullanılırlar. Örneğin; yemek yemek için, oturup çay veya kahve içmek için ya da üzerinde oyunlar oynamak için gibi. Bu konuda kullanacak kişi sayısı özellikle yemek masası için en konforlu işlevi sunması adına çok önemlidir.
  • Kolay temizlenmeli ve mutlaka sağlam materyallerden üretilmelidir. Bu noktada üst yüzeyi pürüzsüz ürünler size kolay temizlik sağlayacaktır.
  • Ev dekorasyonunda mobilyalarda renklere büyük görev düşerken masa takımları genel olarak belirli renklerde üretilirler. Bu durumda sizi yansıtacak tarzın malzeme bilgisini önceden araştırabilir ona göre modellere bakabilirsiniz. Örneğin; rustik bir dekorasyon tarzı için ahşap masalar oldukça şık duracaktır. Eğer seçiminizi ahşap ürünlerden yana kullanacaksanız ürünün %100 doğal ahşap olması durumunda bakımına özen göstermeye dikkat etmelisiniz.

Masa fiyatları, kullanılan malzemenin kalitesine, ürünün büyüklüğüne ve özel tasarım olmasına göre değişiklik gösterir. Ne çok ucuz ne de çok pahalı ürünler almamanızı tavsiye ederiz. Uzun ömürlü masa kullanımı sizlere ekonomik olarak çok destek olacağından tek seferde tüm bu faktörlere dikkat ederek kendiniz ve aileniz için en doğru masayı seçebilirsiniz.

İNDİRİM
1,737.45
1,737.45
İNDİRİM
1,737.45
1,737.45
İNDİRİM
1,737.45
1,737.45
İNDİRİM
6,585.30
6,585.30
İNDİRİM
1,737.45
1,737.45
İNDİRİM
4,799.25
4,799.25
İNDİRİM
506.76
506.76
İNDİRİM
4,270.73
4,270.73