Fiyat aralığına göre filtreleme
divLeft
Filtreleme

Plastik Kiremit

Evlerimizde kullandığımız bir çok yapı ürününün yerini daha kullanışlı,uzun ömürlü ve uygun fiyatlı ürünler teknolojiyle gelişmeye devam eden ürünler aldı. Duvar kaplamalarında,yer döşemelerinde,ısı yalıtım için geleneksel yapı ürünlerine göre daha avantajlı olan ürünleri evlerimizde kullanmaya başladık. Ondumit plastik kiremit,çatı kaplama ürünleri arasında şuan için teknolojinin getirdiği en kullanışlı ve avantajlı üründür.Hammadesini PVC ve ASA karışımından oluşan plastik kiremitler, uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıyla cazip bir ürün olarak çatı kaplama işlerinde tercih edilmeye başlandı. Evlerinize dekoratif ve yenilikçi bir görünüm kazandırmasının yanında size yalıtım işlevi de görüyor. Atmosferik koşullardan etkilenmeyen plastik kiremitler üst düzey bir direnci yapısına sahip ayrıca yapısının özelliğinin kazandırdığı esneklik ile üzerindeki fiziksel güce karşı üst düzey dayanıklılık gösteriyor. Ondumitler kolay uygulanabilir olması nedeniyle tuğla kiremitlere göre daha kısa zamanda uygulaması yapılabiliyor.Ayrıca diğer bir kolaylığı ise kolay bir şekilde değiştirme işleminin yapılabilmesidir. Tuğla kiremitlerde yaşanan değişim sıkıntıları ondumitlerde yaşanmamaktadır. Plastik kiremitler ile geleneksel olarak kullandığımız tuğla kiremitleri karşılaştırdığınızda şunları düşünmenizi istiyoruz. Tuğla kiremitler ağırdır ve nakliye işlemleri zordur.Ayrıca uygulama esnasında çatı çıkarılması işlemi insan güçünden ziyade makine gücüde istemektedir. Kırılgan bir yapıya sahiptir.Bu nedenle montaj uygulaması sırasında dikkat edilmesi gerekir.Ancak nekadar dikkatlide olunsa zayiat verilmektedir. Tuğla kiremitlerin depolanması ve saklanması işlemide zahmetlidir.Tuğla kiremitleri rutubet ve toprağa temas eden ortamlarda bulundurduğunuzda deforme işlemi yaşabilirsiniz.

Plastik Kiremitlerin Avantajları

-40C'den +100C'ye kadar ısı dayanıklılığına sahiptir. Darbelere karşı üst düzey bir dayanıklılık yapısı mevcuttur. Yanmaz ve alev almaz bu içerisinde bulunan hammedenin özelliğinden gelmektedir. Tuğla ve kil kiremitten daha hafiftir nakliyesi ve montajını kolaylaştırmaktadır. Tüm ikli koşullarına uygundur. Hijyeniktir,toz ve kir tutmaz.Yağmur ile kendini kolayca temizleyebilir yapıya sahiptir. Yapılara yalıtım özelliği sağlamaktadır. Nakliye ve montajı ekonomiktir. Asidik ortamlarda deforme ve bozulma olmaz.Korozyona uğramaz Yapıları suya ve neme karşı dayanıklılık sağlar.Sızdırma işlemi yapmaz. Ses ve hava izalasyonu sağlar.

Ondumit Teknik Özellikleri

En:900 mm Standart Boy:2000mm - 2500mm - 3000mm Kalınlık:3.00mm Faydalı En:820mm Oluk Eni:80mm Oluk Derinliği:30mm Tepe Noktası uzaklığı:160mm

Plastik Kiremit Renkleri

4 Çeşit Plastik kiremit rengi mevcttur.Bunlar; Beyaz,Kiremit,Kırmızı ve yeşildir. Plastik kiremit fiyatları ile de size çok cazip bir çatı kaplama ürünü olduğunu söyliyebiliriz. Avantajları ile kıyaslandığında plastik kiremitler tercih edilmesi gereken bir çatı kaplama ürünüdür. En uygun plastik kiremit fiyatlarını yerevdekor.com'da bulabilirsiniz.