Fiyatlarınız güncel mi?

Evet, sitemizde bulunan fiyatlar güncel fiyatlarımızdır.

Kredi kartına taksit yapıyor musunuz?

Evet, kredi kartına peşin fiyatına veya 12 aya kadar taksit imkânlarımız mevcuttur.

Kapıda ödeme mevcut mu?

Sistemde aktif olan kredi kartları ile ya da havale/EFT yöntemi ile siparişinizi verebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi kullanmıyoruz. Havale/EFT seçeneği için banka hesap bilgilerimize bu linkten ulaşabilirsiniz https://www.yerevdekor.com/bize-ulasin

Ürünü iade ettikten sonra para hesabıma ne zaman geçer?

İade edilen ürünler depomuza ulaştıktan sonra 1 hafta içinde para iadeniz satın alma yönteminizle aynı olacak şekilde gerçekleştirilecektir.

Fiyatlarınıza ustalık ücreti dâhil mi?

Sitemizde sadece ürün satışı yapılmaktadır. Bu sebeple ustalık ücreti fiyatlarımıza dâhil değildir.

Numune istediğimde herhangi bir ücret öder miyim?

Numuneler ücretsizdir. Numune istediğinizde numuneler için bir ödeme yapmazsınız ama kargo ücreti müşterimize aittir. Adresinize bağlı olarak maksimum 50TL kargo ücreti kargo firması tarafından teslimat anında alınacaktır. Ödediğiniz kargo ücretine karşılık siparişlerinizde kullanabileceğiniz 50TL‘lik hediye çekiniz numune ile birlikte size gönderilecektir.

Tüm ürünlerden numune isteyebilir miyim?

Numune seçeneği bulunan ürünlerin sayfalarında ‘NUMUNE SEPETİNE EKLE’ butonu yer almaktadır. Bu ürünlerden numune talep edebilirsiniz.

Nasıl numune isteyebilirim?

‘Numune Sepetine Ekle’ buton yardımıyla ürünlerin numunesini Numune Sepeti’nize ekleyebilir ve sayfanın sağ üst kısmında bulunan Numune Sepeti’nizi onaylayarak numune talebinde bulunabilirsiniz.

Kaç adet numune isteyebilirim ve numune ebatları nedir?

Tek siparişinizde 3 adet numune gönderimimiz mevcuttur. Numuneler müşterilerimize ürünlerin renk, yüzey, kalınlık gibi özelliklerini görebilmeleri için yaklaşık 15cm x 15cm ebatlarında gönderilmektedir.

Ürünleri görebileceğimiz bir mağazanız var mı?

Ürünlerin satışı sadece internet sitemiz üzerinden yapılmaktadır. Bir mağazamız bulunmamaktadır.

Ürünlerinizi görebileceğimiz katalog gönderir misiniz?

Satışını yaptığımız tüm ürünler internet sitemizde yer almaktadır. Şirketimiz katalog sistemiyle çalışmamaktadır.

Sitedeki ürünler 1. kalite midir? Siteden 2. kalite ürün temin edebilir miyim?

Sitemizde sadece 1. kalite ve orijinal ürün bulunmaktadır. 2. kalite ya da defolu ürün satışımız mevcut değildir.

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Evet, üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz; ancak üyeler için dönemsel kampanyalarımızı takip edebilmek için üye olmayı da tercih edebilirsiniz.

Neden minimum sipariş miktarı var?

Ürünlerin hasarsız olarak kargo süreçlerini tamamlayarak size ulaştırılabileceği minimum miktarlar kategori bazlı belirlenmiştir. Bu sebepten bazı kategorilerde minimum sipariş miktarı bulunmaktadır.

Ürünlerim bana gönderilirken kargo sırasında hasar görürse ne oluyor?

Siparişinizdeki ürünlerin tümü sigortalı kargo ile gönderilmektedir. Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan firmamız sorumludur. Ürünler taşınma sırasında hasar görmüşse teslim alırken kargoyu teslim eden kişiyle hasar tutanağı tutmanız ve bu tutanağı en kısa sürede bize iletmeniz gerekmektedir. Ya da sorunla karşılaştığınız ilk an 0 850 302 57 20 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

Sitemizde her ürün için teslimat süresi ürüne tıkladığınızda ürün bilgileri bölümünde belirtilmiştir.

Siparişimi kendim gelip teslim alabilir miyim?

Siparişleriniz adrese teslim olarak gönderilir. Sistemimizde siparişinizi gelip alabileceğiniz bir teslimat seçeneği bulunmamaktadır.

Siparişim daireme teslim edilir mi?

Kargo firmalarıyla gönderim yapılan ürünlerin teslimatı dairenize yapılır. Ağır, hacimli ve kırılma ihtimali yüksek ürünler hasar görmemeleri için sigortalı olarak nakliye firmalarıyla gönderilmektedir ve firma ürünü aracın girebildiği son noktada teslim etmektedir. Ürün miktarı fazla olması halinde teslimatı şoför tek başına yapamayacağından ürünlerin araçtan indirilmesi konusunda destek olabilecek biri ya da birileri teslim alırken hazırda olmalıdır.

Siparişim nerede?

Siparişiniz eğer kargo ile gönderim yapılmış ise siparişinizi takip etmek için buraya tıklayınız.. Nakliye firmaları ile gönderilen siparişlerde ürün çıkışı yapıldıktan 1 gün sonra bilgilendirme SMS’i müşterimize iletilmektedir.

Tüm Türkiye’ye teslimatınız var mı?

Türkiye’deki tüm il ve merkez ilçelere teslimatımız mevcuttur. Daha küçük ilçeler, beldeler ve köylere teslimatın olup olmadığı konusunda emin olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yurtdışından alışveriş yapabilir miyim?

Evet, yurtdışı satışımız mevcuttur. Detaylı bilgi almak için 0 850 302 57 20 numaralı hattan Whatsapp veya arama yolu ile bize ulaşabilirsiniz.