Tampa

Temizlik malzemesi seçiminde ilk olarak temizlik maddesinin hangi amaçla kullanılacağıdır. Yani ürünün nereye ve neyi temizlemek için kullanılacağıdır. Tampa bu konuda geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Eskimiş, sararmış ve pas lekesi oluşmuş banyo, tuvaletlerde ve derz aralarının temizlenmesinde Tampa WC clean ürünleri kullanabilir. Mermer, karo taş gibi kalsiyum karbonat içeren yüzeylerde işlemin çok seri ve hassas yapılması yüzeyin zarar görmemesini sağlar. Asidik bir ürün olduğundan oluşan kireç ve üre taşı tabakalarını yok eder. Tüm kireçli yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Mermer gibi kalsiyum karbonat içeren taş yüzeylerde direkt olarak kullanılmaz. Tüm yıkanabilir ve silinebilir malzemelerde güvenle kullanılabilir. Bulaşıklar için Tampa bulaşık deterjanları ve parlatıcısı kullanılabilir. Esmen sıvı bulaşık deterjanı bol köpüklü bir yapıya sahiptir.
Kullanımda elde edilen tasarruf ile ekonomik bir yıkamaya ulaşır. Tampa Matik Bulaşık Makinesi Deterjanı sadece endüstriyel kullanıma özeldir. Sanayi tipi bulaşık makinelerinin bağlı olduğu dozaj ünitesiyle kullanılır. Her sertlik derecesindeki suda etkilidir. Donmuş yağı ve kiri söker, bulaşığın en iyi şekilde temizlenmesini sağlar. Porselen tabakları ve fincanları matlaştırmaz. Makinede kireç birikimini önler. Çevre sağlığına uygundur. Tampa Rinse Bulaşık Makinesi Parlatıcısı sadece endüstriyel kullanıma özeldir. Sanayi tipi bulaşık makinelerinin bağlı olduğu dozaj ünitesiyle kullanılır. İçerdiği yüzey aktif maddeler sayesinde makineden çıkan temizlenmiş bulaşığın lekesiz kurumasını sağlar. Makinede kireç birikimini önler, cam, metal ve porselen yemek takımlarının parlaklığını korur. Bardaklarınızda su lekesi bırakmaz. Çevre sağlığına uygundur. İçerdiği kompleks yapıcı madde biyolojik olarak parçalanabilir.
Çamaşırlar için Tampa sıvı çamaşır deterjanı ve leke çıkartıcı çamaşır suyu kullanılabilir. Tampa Aktif Color Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı beyaz sabunlu parfümüyle çamaşırlarınızda uzun süre ferahlığı ve renkleri canlı tutar. Lekeler tarih olurken çamaşırlarınızın rengini korur. Tampa Klor Leke Çıkarıcı Çamaşır Suyları endüstriyel kullanıma uygundur. İçindeki mineraller ile tüm sert yüzeylerin temizlenmesi ve parlatılmasında kullanılabilir.
Banyo ve tuvaletlerinizdeki batarya, lavabo, klozet ve duşakabindeki kiri ve kireci söker.  Çamaşırlarınızda ve elde yıkadığınız bulaşıklarınızda kullanıma uygundur. Ev temizliğinde: Tüm mutfak, banyo yüzeylerinde, tuvaletlerde (Fayans, seramik, küvet, marley lavabo, mutfak tezgahı gibi yüzeyler) kullanıma uygundur. El temizliği için Tampa el köpüğü ve sıvı el sabunları kullanılabilir. El köpüğü ve sıvı el sabunu çeşitleri çiçek parfümlü ve bol köpüklü yapıya sahiptir. Anti alerjen yapısı ile cildi yumuşatır, hoş bir koku bırakır. Endüstriyel kullanıma uygundur. Ev, ofis, okul, otel, hastane, cafe, restoran vb. mekanlarda kullanıma uygundur.

Bulunduğunuz ortamlardaki kötü kokulardan kurtulmak için Tampa Egalia oda parkümü kullanılabilir. Tampa Egalia oda parfümü kötü kokuların yok olmasına yardımcı olur, hoş ve kalıcı parfümü ile uzun süre ferahlık sağlar. Kıyafet dolabınızda, evinizde, ofisinizde ve iş yerlerinde kulanıma uygun baharın tüm taze ve ferahlık veren kokularını içerir. Taşıtların temizliği için Esmen fırçasız oto köpüğü kullanılabilir. Esmen Fırçasız Oto Yıkama Köpük Şampuanı, aracınızın fırça veya süngerle ovmaya gerek kalmadan yıkanmasında kullanılır. Çok köpüren, yüzeyin tamamen köpükle kaplanmasını sağlayan bir üründür. Makine ile kullanılması uygundur. Aracı derinlemesine temizlerken, boyasına zarar vermez ve rengini korur ve parlatır.  Konsantre olduğu için ekonomiktir.
Tampa halı şampuanı ev kullanıma uygun, cilde zarar vermeyen anti alerjen yapıdadır. Beyaz sabun parfümlüdür. Halı ve kilimlerde oluşan kahve, yağ, çay vb. lekeleri söker. Halı yıkama makinelerinde kullanıma uygundur. Çamaşırların yumuşaklığı için Tampa yumuşatıcıları kullanılabilir. Tampa yumuşatıcılar özel olarak geliştirilmiş formülü ve içerdiği mikrokapsül teknolojisine sahip parfümü sayesinde giysilerinizi yumuşacık yaparken aynı zamanda canlı ve kalıcı parfümüyle yeni yıkanmış hissini çok daha uzun süre yaşamanızı sağlar. Farklı kokularda çeşitleri vardır.
Parke, seramik, mermer vb. zeminlerin temi zliğinde Tampa yüzey temizleyicisi kullanılabilir. Tampa Beyaz, Beyaz Sabun Parfümlü Yüzey Temizleyici ev ve endüstriyel kullanımına uygun beyaz sabun parfümlü yapısı ile kullanılan ortamda hoş bir koku bırakır. Tampa Beyaz, Beyaz Sabun Parfümlü Yüzey Temizleyicisi formülündeki kimyasallar ile ovalamadan kolayca temizlik yapabilirsiniz. Parke, seramik, mermer vb. zeminlerde kullanıma uygundur. Uygulandığı zemine zarar vermez ve aşındırmaz. Tampa Sea Breeze Okyanus Parfümlü Yüzey Temizleyici ev kullanımına uygun okyanus esintisi parfümlü yapısı ile kullanılan ortamda hoş bir koku bırakır. Tampa Sea Breeze Parfümlü Yüzey Temizleyicisi formülündeki kimyasallar ile ovalamadan kolayca temizlik yapabilirsiniz. Parke, seramik, mermer vb. zeminlerde kullanıma uygundur. Uygulandığı zemine zarar vermez ve aşındırmaz.
İNDİRİM
84.17 TL
84.17 TL
İNDİRİM
149.58 TL
149.58 TL
İNDİRİM
71.33 TL
71.33 TL
İNDİRİM
150.99 TL
150.99 TL
İNDİRİM
149.58 TL
149.58 TL
İNDİRİM
148.17 TL
148.17 TL
İNDİRİM
149.58 TL
149.58 TL
İNDİRİM
159.61 TL
159.61 TL
İNDİRİM
42.73 TL
42.73 TL
İNDİRİM
192.52 TL
192.52 TL
İNDİRİM
256.71 TL
256.71 TL
İNDİRİM
56.99 TL
56.99 TL
İNDİRİM
135.45 TL
135.45 TL
İNDİRİM
114.06 TL
114.06 TL
İNDİRİM
32.77 TL
32.77 TL
İNDİRİM
39.90 TL
39.90 TL
İNDİRİM
25.64 TL
25.64 TL
İNDİRİM
39.90 TL
39.90 TL
İNDİRİM
116.95 TL
116.95 TL
İNDİRİM
163.99 TL
163.99 TL