Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Siparişimin teslimatıyla ilgili hangi kargo firmalarını kullanabilirim?
Yurtiçi Kargo ve Sürat Kargo ile siparişlerinizi kolayca teslim alabilirsiniz. 
Siparişin teslimatı esnasında adreste değil isem, siparişimin teslimi nasıl gerçekleştirilecektir?
Alıcının o anda adreste bulunmaması halinde birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin teyidinden sonra teslimat yapılabilmektedir.

Siparişimin kargoya verilip verilmediğini nasıl öğreneceğim?
Sipariş etmek istediğiniz ürünün kendi sayfasında zaman belirtilmişse oradaki süre, eğer süre belirtilmemiş ise tarafımızdan sisteme girilecek olan süre içerisinde siparişiniz işleme alınacaktır. Büyük ölçekli siparişlerde teslim tarihi üretim, paketleme, nakliye gibi aşamalardaki sebeplerden küçük ölçekli siparişlere göre daha uzun sürebilmektedir. Kargoya verildikten sonra tarafınıza gönderilecek epostadaki takip linkinden siparişinizin nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz.
Siparişimde teslimat esnasında hasar / kırık olduğunu fark ettim.

Nasıl bir yol izlemeliyim? 
Kargo firmasından getirilen paketi kargo görevlisinin yanında öncelikle fatura ve adres bilgilerini kontrol edip daha sonra açıp, siparişinizin içeriğini kontrol ediniz. Herhangi bir hatalı veya eksik görülen durumda kargo görevlisinden zabıt tutulmasını talep edip, bizimle iletişim kısmından irtibata geçiniz.

Siparişimle beraber fatura tarafıma ulaştırılmadı. Ne yapmalıyım?
Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir.Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. 
Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşet içinde size ulaştırılmaktadır. 
Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve isteyiniz. 
Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması sağlanacak veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size gönderilecektir.

KKTC’ ye ve yurtdışına sipariş teslimatınız var mı?
KKTC’ ye ve yurtdışına sipariş teslimatı yapılamamaktadır.

Teslim süresi dolmasına rağmen tarafıma ulaşmayan siparişimle ilgili ne yapmalıyım?
Siparişlerinizi size belirttiğimiz teslim sürelerinde ulaştırmaya çalışıyoruz.Fakat siparişinizin hazırlanması ve ulaştırılması sırasında karşılaşılan problemler zaman zaman siparişlerin gecikerek ulaşmasına neden olabilmektedir.Siparişiniz gecikti ise en yakın zamanda tarafınıza bilgilendirme yapılarak siparişinizle ilgili bilgi veriyor olacağız.
Birden fazla sipariş verdiyseniz tek seferde siparişlerinizin size ulaşması için en geç teslim süresine uygun olarak gönderim sağlıyoruz. Siparişleriniz en geç teslim süresi geçtikten sonra gecikmiş sipariş olarak tanımlanmaktadır.
Bu bilgiler doğrultusunda gecikmiş bir siparişiniz varsa http://www.yerevdekor.com/index.php?p=contact&contact_id=9 sayfamızdan iletişim formu doldurarak veya iletişim hattı: (0850) 302 57 20 ile bize ulaşabilirsiniz.

Soru, sorun ve görüşlerimle ilgili size nasıl E-mail gönderebilirim?
Bütün sorularınızı Yerevdekor.com adresinde bulunan “ İletişim” sayfasındaki  kısmını doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz veya
info@yerevdekor.com adresine gönderebilirsiniz.

Siparişimi iptal etmek için nasıl bir yol izlemeliyim?
Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde ürün çeşitliliğine göre iptal süreleri değişim gösterdiğinden bizimle iletişime geçerek iptalinizi bildirmeniz ve teyit etmeniz gerekmektedir. Bizimle sitedeki iletişim bölümünden, 
info@yerevdekor.com adresinden ve
0 850 302 57 20 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ürünün tedarik edilmesi ve tarafıma gönderilmesi ne kadar sürer?
Sipariş etmek istediğiniz ürünün kendi sayfasında zaman belirtilmişse oradaki süre, eğer süre belirtilmemiş ise tarafımızdan sisteme girilecek olan süre içerisinde siparişiniz işleme alınacaktır. Büyük ölçekli siparişlerde teslim tarihi üretim, paketleme, nakliye gibi aşamalardaki sebeplerden küçük ölçekli siparişlere göre daha uzun sürebilmektedir. Kargoya verildikten sonra tarafınıza gönderilecek epostadaki takip linkinden siparişinizin nerede olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Yerevdekor.com’a üye olarak hangi avantajlardan faydalanacağım?
Sitemize üye olduğunuzda kolayca alışveriş yapabilir, kampanyalardan haberdar olabilir, satın almak istediğiniz sürekli güncel ve yenilikçi ürünleri YerevDekor.com güvencesiyle uygun koşullarda temin edebilir, siparişlerinizi ve durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

Şifremi unuttum, nasıl bir yol izlemeliyim?
Eğer üyelik şifrenizi unuttuysanız; 
Sitede sağ üst kısımda yazan “Oturum Aç” linkine tıklayarak açılan sayfada sağ alt köşe de bulunan “Şifremi Unuttum” linkine eposta adresinizi girip şifrenizi değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ardından çıkan ekranda sistemimizde kayıtlı olan e-posta adres bilginizi gönderdiğiniz takdirde yeni şifreniz mailinize anında iletilecektir.