Çim Halı ile Evinizi Yeşillendirin

Çim halılar, doğal çimin kullanılmasının mümkün olmadığı alanlarda tercih edilmektedir. Nitekim teras ve balkonumuzda doğal çim kullanma imkanımız bulunmamaktadır. Ayrıca çim halılar bahçe verandaları gibi alanlarda da doğal bir görünüm için tercih edilir. Zira çim halıların doğal çimlere göre bir takım avantajları mevcuttur. Doğal çimlerin bakımı bir hayli zordur. Bu nedenle çoğu zaman kreş ve anaokulu gibi çocukların eğitim gördüğü kurumların bahçelerinde yapay çim tercih ediliyor.

Yapay çimler, doğal çime göre kayganlığı azaltılmış ürünlerdir. Zira doğal çimler ıslak olduğu zamanlarda oldukça kaygandır. Yoğun yürüyüş ve çalışmaya karşı dayanıklı ürünlerdir. Bu sayede uzun yıllar kullanılmaktadır. Güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca bakım gerektirmez. Zaman içerisinde yıpranan alanlar kaldırılıp yerine yenisi kolayca eklenebilir. Nitekim çim halıların, halı saha gibi üzerinde ağır trafiğin olduğu alanlarda kullanıldığı hepimiz biliyoruz.

Yapay çim, polietilen iplikten üretilmektedir. Genellikle yeşil, mavi ve kırmızı renklerde üretimi yapılmaktadır. Ayrıca yapay çim halı anti statik, anti bakteriyel ve antialerjiktir. Sonuç olarak sağlığınızı olumsuz şekilde etkilememesine dikkat edilerek üretimi yapılmaktadır. Doğal çime göre en büyük avantajı sulama, gübreleme, ilaçlama yada kesme gibi işlemlere gerek duymamasıdır. Plastik çim halı modellerini fırça yardımı ile kolayca temizlenebilmektedir. Ayrıca suya karşı dayanıklı olan plastik çimler, su ile de temizlenebilmektedir. Eğer çim halınızı güneş gören bir yerde kullanıyorsanız ısınacağı için zaman zaman sulayarak soğumasına yardımcı olabilirsiniz.

Balkon Çim Halı Modelleri ile Balkonunuza Bahçe Havasını Getirin

Yaz aylarında sıkça zaman geçirdiğimiz balkonların daha estetik ve ferah alanlar olmasını isteriz. Nitekim balkonlar evimizin küçük bahçeleridir. Balkon zemin kaplaması olarak doğal bir görünüm istiyorsanız ilk tercihleriniz arasında balkon çim halılar olmalıdır. Çim görünümlü halı modelleri oldukça uygun fiyatları ile istediğiniz estetik görünümü hızlı yoldan size kazandıracaktır. Balkon için çim halı isteyenler Yerevdekor'dan en uygun çim halı fiyatları ile balkon çim halısı temin edebilirler.

Balkon çim halılarını, balkon seramikleri yada kompozit ahşap deck üzerine uygulayabileceğinizi unutmayın. Son yılların trendleri arasında balkon yer döşemesi olarak ahşap zeminler sıkça tercih ediliyor. Eğer balkon zeminlerinizde parke görünümü istiyorsanız balkon için parke görünümlü seramik modellerini inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kompozit deck ürünleri ile balkonunuzda ahşap görünümü oluşturabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Karo deckler kolayca sökülüp, uygulandığı için son yılların trend balkon yer döşemesidir. Yerevdekor'dan satın alıp, balkonu için çim halı kullananlardan aldığımız geri dönüşler oldukça olumlu olduğunu söylemek isteriz.

En Uygun Çim Halı Fiyatları Yerevdekor'da Sizleri Bekliyor

Çim halıların fiyatları markasına ve teknik özelliklerine göre farklılık göstermektedir.. Zira halının tercih edileceği zemine göre farklı teknik özelliklere ihtiyaç duyulmaktadır. Fiyatları etkileyen ana etkenlerden birisi malzeme kalitesi ve kalınlığıdır. Sonuç olarak kullanacağınız zemine göre tercih yapmanız sizin için en iyi sonucu olmanızı sağlayacaktır. Örneğin; Üzerinde yoğun bir trafik olan yerlerde 5mm çim halıların tercih edilmesi yanlıştır. İlk bakışta fiyatı uygun gibi görünse de yıllara göre size daha maliyetli olacaktır. Nitekim bu alanda tercih ettiğiniz halı daha erken yıpranacaktır. Eğer yeterli bilgiye sahip değilseniz ve kararsız kalıyorsanız konusunda uzman arkadaşlarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Çim Halı Otlu Confetti Kıbrıs Yeşil 40 mm
İNDİRİM
538,88
538,88
/ M²
Çim Halı Otlu Confetti Kıbrıs Yeşil 20 mm
İNDİRİM
322,90
322,90
/ M²
Çim Halı Yeşil 10 mm
İNDİRİM
149,69
149,69
/ M²
Çim Halı Yeşil 9 mm
İNDİRİM
141,12
141,12
/ M²
Çim Halı Mavi 7 mm
İNDİRİM
142,68
142,68
/ M²
Çim Halı Kırmızı 7 mm
İNDİRİM
142,68
142,68
/ M²
Çim Halı Yeşil 7 mm
İNDİRİM
126,30
126,30
/ M²