Trend Duvar Kaplama Malzemesi Duvar Panelleri ile Duvarlarınıza Dekoratif Görünüm Kazandırın

Duvar panelleri, duvarlarınıza yeni bir kimlik kazandırmak için en hızlı ve pratik duvar kaplama ürünleridir. Nitekim daha kolay uygulanabilmesi için paneller belirli boyutlarda üretilmektedir. Ayrıca hızlı uygulanabilmesi için çoğu panel silikon bazlı yapıştırıcı sayesinde kolayca yapıştırılmaktadır.

Yerevdekor sizlere geniş duvar paneli modeli arasından seçim yapma imkanı sunar. Farklı malzemelerde ve görünümlerdeki panel modellerini kolayca sipariş verebilirsiniz. Ayrıca siparişinizi minimum teslimat süresinden sonraki tarihlere planlayabilirsiniz. Bu sayede size en uygun tarihte usta ve ürünü bir araya getirerek vakit kaybetmeden duvarlarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Hangi paneli seçeceğiniz konusunda bilgiye sahip değilseniz, uzmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz. Zira panellerin teknik özellikleri ve nasıl uygulanacağı hakkındaki detaylı bilgiyi ürün sayfasında kolayca edinebilirsiniz. Yerevdekor size 100'lerce çeşit modeli bir arada sunar. Ahşap yada taş panel gibi trend görünümleri hızlı ve güvenli alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz.

Modern Duvarlar İçin 3d Duvar Paneli Modelleri

Son yılların trendleri arasında modern görünüme sahip duvar kaplama ürünleri yer almaktadır. Modern görünümleri yakalamanızı sağlayan 3d duvar panelleri ile duvarlarınızda detaylı bir görünüme sahip olursunuz. Zira üç boyutlu paneller daha modern ve dekoratif bir görünüm oluşturmanızı sağlar. Ayrıca günümüzün trend dekorasyon tarzları arasında yer alan İskandinav ve minimal tarzların vazgeçilmeyen duvar kaplama malzemeleridir.

Duvar Panelleri Geniş Kullanım Alanına Sahiptir

Panellerin belirli standart ve ebatlarda üretilmesinin en büyük nedeni farklı yüzeylerde kullanabilmesi içindir. Zira her hammaddenin kendine göre farklı karakteristik özelliği bulunmaktadır. Ancak duvar paneli üretiminde en çok dikkat edilen etkenler dayanıklı olması, sudan etkilenmemesi ve en az b1 sınıfı yanmazlık özelliğinin bulunmasıdır. Bu sebeple iç ve dış cephede bulunan yüzeylerde kullanılmaya uygun ürünlerdir. Ancak dış cephe kaplaması için üretilen paneller, iç cepheye göre farklı teknik özelliklere sahiptir. Kısaca panellerin kullanıldığı alanları listeleyelim.

  • Tv arkası duvar kaplaması için taş ve ahşap görünüme sahip paneller uygulanabilir.
  • Mutfak tezgah arasında taş ve mermer görünümlü paneller kullanılabilir.
  • Yatak odasında, yatak başlığının arkasındaki duvarda, dekoratif görünüm için tercih edilir.
  • Koridor duvarları için bordür duvar kaplaması olarak kullanılabilir.

İç ve Dış Duvar Kaplama Malzemeleri Kullanarak Evinize Değerini Artırın

İç ve dış cephe duvarlarında kullanabileceğiniz farklı hammaddeler kullanılarak üretilen duvar kaplama malzemelerini Yerevdekor'da bulabilirsiniz. Dış cephe duvarlarında kullanmak için strafor paneller yada fiber duvar panellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu panelleri iç mekanların duvarlarında da kullanabilirsiniz.

Balkon Duvar Kaplama ile Balkonlarınızı Sıradanlıktan Kurtarın

Balkon duvarlarını sıradan görüntüsünden kurtarmak için duvar panelleri modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken balkon için tercih edeceğiniz panellerin suya ve hava koşullarına karşı dayanıklı olması olacaktır. Doğal taş görünümü için köpük panelleri yada kompozit duvar kaplama ürünlerini tercih edebilirsiniz. Zira bu paneller sudan etkilenmemektedir. Oldukça dayanıklı olan bu ürünler ile balkonlarınızda mükemmel sonuçlar almanız mümkündür. Sonuç olarak balkon duvar kaplama için aradığınız ürünleri Yerevdekor'da kolay ve güvenli alışveriş ile satın alabilirsiniz.

İç ve Dış Cephe Duvar Kaplama İçin Aradığınız Tüm Ürünler Yerevdekor'da Sizleri Bekliyor

İç ve dış cephe duvarlarında kullanabileceğiniz tüm ürünleri Yerevdekor'da bulabilirsiniz. Zira sitemizde geniş model seçeneğine sahip duvar kaplama ürünleri sizlerin bir tık kadar uzağınızdadır. İç cephe duvarlarınızda kullanacağınız taş ve tuğla görünümlü yada ahşap görünüme sahip panelleri en uygun fiyata satın alabilirsiniz. Ayrıca dış cephe duvar kaplaması için tercih edilen yalıtım malzemelerini en uygun fiyatları ile kredi kartına taksit imkanı ile sipariş verebilirsiniz.

Banyolarınızda Tercih Edebileceğiniz Birbirinden Güzel Banyo Duvar Kaplama Ürünleri

Banyolarda tercih edilen ürünlerin en önemli teknik özelliği sudan etkilenmemesidir. Zira bu nedenle banyo duvarlarında en çok tercih edilen ürünler banyo seramikleridir. Ancak farklı görünüm isteyenler için Yerevdekor olarak sizlere banyo duvarlarınızda kullanabileceğiniz harika modelleri sunmaktayız. Sonuç olarak banyo duvarlarınızda taş yada ahşap görünümü istiyorsanız Yerevdekor'dan 100'lerce çeşit duvar paneli modeli arasından beğendiğinizi sipariş verebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Duvar Kaplama Ürünü Olan Strafor Duvar Panelleri

Strafor paneller, köpük duvar kaplama ürünleridir. Zira hammaddesi strafor olan bu paneller dayanıklılık kazandırılması için özel bir malzeme ile kaplanmaktadır. Ayrıca daha gerçekçi bir görünüm için özenle boyama işleminden geçirilmektedir. Strafor duvar panelleri iç cephe ve dış cephe duvar kaplaması olarak kullanılmaktadır. İç cephe duvarlarında 2CM kalınlığında, dış cephelerde ise 4CM kalınlığındaki paneller tercih edilmektedir.

Strafor ürünler kolay kesilebilen ürünlerdir. Bunun yanı sıra silikon bazlı yapıştırıcı ile hızlıca duvara montajı yapılmaktadır. Köpük duvar kaplama ürünleri duvara ekstra bir yük getirmez. Bunun yanı sıra ısı ve ses yalıtımına katkı sağlamaktadırlar. Zira mantolama panelleri ile aynı malzemeden üretilmektedirler. Sonuç olarak dekoratif bir görünüme sahip olduğunuz gibi binanın yalıtımına da katkı sağlamış olursunuz. Yerevdekor'da 100lerce çeşit strafor panel modeli arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Doğal Taş Görünümü İsteyenler İçin Taş Desenli Strafor

İç ve dış cephede doğal taş görünümünü sağlamak maliyetli olmaktadır. Ancak taş görünümü daha ucuza da elde edebiliriz. Zira bu yöntemlerden birisi taş köpük modelleridir. Strafor taş panel üreticileri geliştirmeler sonucunda gerçek doğal taş görünümüne yakın ürünler üretmektedirler. Çoğu zaman doğadan yeterli kadar çıkarıp işleyemeyeceğimiz taş kaplama modellerini bize kolayca sahip olma fırsatını sunmaktadırlar. Ayrıca yığma yada kayrak gibi doğal taşlar uygulandığında duvarlara yük yapmaktadır. Bunu desteklemek için duvara sabitleme işlemleri yapmanız gerekmektedir. Taş görünüme sahip strafor köpükler ile böyle bir derdiniz bulunmuyor.

Tuğla Desenli Strafor ile Duvarlarınızda Otantik Bir Görünüm

Duvarlarınızda doğal tuğla görünümü kazandırmak için tek seçeneğiniz doğal tuğla kaplaması değildir. Zira tuğla görünümlü strafor panelleri ile duvarlarınızda doğal tuğla görünümünü elde edebilirsiniz. Üstelik köpük tuğla paneller, duvarlarınıza ekstra yük getirmez. Ayrıca doğal tuğla ürünlerine göre daha ekonomiktir. Bunun yanı sıra daha hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır. Ayrıca köpük tuğla panelleri dış cephe duvarlarında da kolayca uygulayabilirsiniz.

Sizi Zahmetten Kurtaran Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli

Kendinden yapışkanlı duvar panelleri, uygulaması kolay bakım gerektirmeyen dekoratif duvar kaplama malzemesidir. Isı ve ses yalıtımına katlı sağlarken uygulandığı alana şık bir görünüm katar. Esnek yapısı sayesinde oval ve köşeli kısımlarda uygulaması kolaydır. Arkasında bulunan koruma filmini çıkarıp uygulayacağınız alana direkt yapıştırılmaktadır. Ekstra silikon vb. yapıştırıcı kimyasallar uygulamanıza gerek yoktur.

Daha Gerçekçi ve Daha Sağlam Fiber Duvar Panel

Fiber duvar panelleri,  polyester, fiberglas, mastik, doğal taş tozu ve mukavemeti arttırıcı özel kimyasalların birleşimi ile üretilen duvar panelleridir. Nitekim fiber paneller gerçek doku hissini sağlaması için özel olarak üretilmektedir. Ayrıca doğadan referans alınarak üretilen paneller oldukça gerçekçi renklere sahiptirler. Yüzeyindeki doku kalitesi oldukça yüksektir. Bu nedenle iç ve dış cephe duvarlarında rahatlıkla kullanılmaktadır. Yüzeyindeki doku dökülme yapmaz ve hava koşullarından etkilenmemektedir.

Genleşme ve çekme oranı oldukça düşük olmasından dolayı iç ve dış cephe duvarlarında kullanılabilmektedir. Ayrıca fiber paneller su ve akrilik bazlı boya ile yüzeyi boyanarak farklı görünümler elde edilmektedir. Fiber paneller oldukça dayanıklıdır. Bu nedenle zaman içerisinde bakım gerektirmez ve yüzeyi kolayca temizlenmektedir. Panellerin içerisinde sağlığa zararlı herhangi bir madde bulunmamaktadır. Yerevdekor'da beğendiğiniz fiber panel modellerini kredi kartına taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Sonuç olarak duvarlarınıza istediğiniz doğal görünümü kazandırabilirsiniz.

Yenilikçi Duvar Kaplama Ürünü Kompozit Kaplama

Kompozit paneller, mermer desenleri ile doğal taşa göre oldukça pratik uygulama sağlaması ve şık görünümüyle en sık tercih edilen duvar kaplamalarındandır. Mermer veya granit kaplatmak istediğiniz alanlarda, gözeneksiz yapılı, mineral esaslı kompozit panelleri tercih edebilirsiniz. Yüzeylerde doğal görünüm hissi oluştururken ekstra cila ve vernik gerektirmez.

Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Sonbahar AA88 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Kahve Dükkanı AA124 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Birmanya Ağacı CC87 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Renkli Kalem CC33 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Eğri Tuğla Ve Yıldız AA60 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Flaş Tuğla AA92 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Gri Yonca YA30-08 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Gri Pırlanta YA39-08 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Gri Çiçek YA17-08 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Gri Ada YA18-08 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli  Mermer Tuğla AA116 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Doğanın Tuğlası AA85 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Lacivert Tuğla AA141 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Parke Tuğla AA20 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Patina Tuğlası AA107 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Damga Tuğla AA123 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli The Aquarium CC39 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Kelebek YA38-01 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Geleneksel Tuğla AA22 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Beyaz Tuğla LL01 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Beyaz Çiçek YA17-01 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Beyaz Ada YA18-01 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Sarı Çiçek CC56 - 70x70
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli Kil Tuğla AA35 - 70x77
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Kendinden Yapışkanlı Duvar Paneli The Aquarium CC39 - 70x77
İNDİRİM
84,00
84,00
/ Adet
Strafor Taş Duvar Paneli Kırık Taş 656-2001-120x30cm
İNDİRİM
103,68
103,68
/ Adet
Strafor Taş Duvar Paneli Kırık Taş 656-2005-120x30cm
İNDİRİM
103,68
103,68
/ Adet
Strafor Taş Duvar Paneli Kırık Taş 656-2006-120x30cm
İNDİRİM
103,68
103,68
/ Adet
Strafor Taş Duvar Paneli Kırık Taş 656-2007-120x30cm
İNDİRİM
103,68
103,68
/ Adet
Strafor Taş Duvar Paneli Kırık Taş 656-2008-120x30cm
İNDİRİM
103,68
103,68
/ Adet
Strafor Taş Duvar Paneli Kırık Taş 656-2009-120x30cm
İNDİRİM
103,68
103,68
/ Adet
3D Duvar Paneli Beyaz C002
İNDİRİM
120,12
120,12
/ Adet
3D Duvar Paneli Beyaz C003
İNDİRİM
120,12
120,12
/ Adet
3D Duvar Paneli Beyaz C004
İNDİRİM
120,12
120,12
/ Adet
3D Duvar Paneli Beyaz C005
İNDİRİM
120,12
120,12
/ Adet
3D Duvar Paneli Beyaz C008
İNDİRİM
120,12
120,12
/ Adet
3D Duvar Paneli Beyaz C010
İNDİRİM
120,12
120,12
/ Adet
3D Duvar Paneli Beyaz C016
İNDİRİM
120,12
120,12
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-501-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-502-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-503-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-504-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-505-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-506-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-507-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-508-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-509-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet
Strafor Tuğla Duvar Paneli 2cm BR-510-50x100cm
İNDİRİM
158,40
158,40
/ Adet