Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik
Sitemize üye olduğunuz zamanda paylaştığınız tüm e-posta, adres, telefon vb. tüm özel şahsınıza ait bilgiler korunmaktadır ve Yerevdekor.com güvencesinde bulunur.
Verdiğiniz hiçbir özel bilgi detayı 3. kişi ve kurumlarca paylaşılamaz. Yine alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartının detayları sadece siz ve banka arasında gerçekleşmektedir.

Alışveriş ekranından da https:// ile başlayan adres çubuğu "s" harfi ile secure yani güvenli sayfada olduğunuzu göstermektedir.
Yerevdekor.com kişisel bilgilerinizi korumak ve sizi zararlı yazılımlardan uzak tutmak için sistemini sürekli olarak güncellemekte ve koruma önlemlerini almaktadır.

SSL (Secure Socket Layer)
SSL, gönderilen verinin sadece istenilen adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenen bilgi, sadece doğru alıcı tarafından okunabilir. Çift taraflı doğrulama ile işlemin ve bilginin bütünlüğü ve en önemlisi gizliliği korunmaktadır.
Anahtar uzunluğu veri akışında kullanılan şifrelemelerinin gücünü belirlemekte önemli yer tutar. SSL güvenlik sistemi günümüzde tam ve kesin bir koruma sağlayan sistem olarak kabul görmüştür.

Sanal dünyada alışveriş hizmeti veren Yerevdekor.com, SSL ve SET gibi güvenlik standartlarını kredi kartı bilgilerinin güvenliği ve gizliliğini sağlamak için kullanmaktadırlar.

Bu güvenlik sistemleri kullanıcı, işyeri ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerin şifrelenerek gönderilmesi mantığına dayanır. Bu şekilde kullanıcı bilgilerinin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda bilgilerin çözümlenebilmesi (yani kullanılabilmesi) önlenerek, kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur.

Mutlu ve güvenli alışverişler dileğiyle.