Hakkımızda

Hakkımızda

Hayalinizdeki mekânı tasarlamak Yerevdekor.com’la çok daha kolay! Evinizden bahçenize, balkonunuzdan ofisinize kadar her alanda kullanabileceğiniz, 10.000’den fazla ürün çeşidine sahip dekorasyon ve yapı malzemelerine kolayca erişimi sağlayan, 40 yıldan fazla bir geçmişe sahip Mekmar Grup şirketinin nadide bir üyesi olan Yerevdekor.com’a hoş geldiniz.

Konusunda uzman ekibimizle, dekorasyonda; iyi fiyatlar, trend renkler, özgün tasarımlar ve kaliteli ürünler gibi koşulların hepsi, neden bir arada olmasın düşüncesiyle yola çıktığımız “yerevdekor.com” sayesinde kısa bir sürede gördük ki, düşük bütçelerle de hayalini kurduğunuz tasarım harikası güzel mekanlara sahip olabilirsiniz. Mekanların dekorasyon kalitesinin fiziksel ve ruhsal katkılarının bilincinde olarak; bundan sonraki hedefimiz ulaştığımız kitleleri genişleterek isteyen herkesin buna layık olduğunu göstermek.

Bu yüzden Yerevdekor.com’u sık sık ziyaret ederek Haftanın Fırsatları’ndan yararlanabilir ve sürpriz indirimlerden faydalanarak alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Bu sırada birçok kanaldan bize ulaşıp soru ve taleplerinizi en hızlı şekilde müşteri hizmetleri ekibimize iletebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan “Sık Sorulan Sorular” bölümü ile de birçok sorunuzun cevabını bulabilmenizi umuyoruz. Ve son olarak, pek çok üründe sunduğumuz “Numune” seçenekleri sayesinde beğendiğiniz ürüne dokunarak karar verebilir ve yorulmadan bulunduğunuz mekândan güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz… Unutmayın, Yerevdekor.com hayalinizdeki evi tasarlamanız için her zaman en büyük destekçiniz!