Ahşap Duvar Kaplama Modelleri ile Duvarlarınızda Ahşabın Sıcaklığını Hissedin

Duvarlarınızı ahşap görünümü kazandırmanız için farklı seçenekler mevcuttur. Nitekim bunların bazıları gerçek masif, bazıları ise ahşap görünümlü ürünlerdir. Eğer masif ürün tercihinde bulunmak istiyorsanız, ahşap mozaik ürünleri sizin için harika bir tercih olacaktır. Ahşap mozaikler, küçük ebatlardaki ahşap mozaiklerin 30x30 filelere sabitlenmesi ile oluşturuluyor. Bu sayede daha kolay kesilebiliyor ve pratik bir şekilde montajı yapılabiliyor. Ayrıca fileli olması sayesinde köşelerde daha kolay bir uyguma imkanı sunuyor.

Ahşap mozaik ürünleri tamamen doğal ahşap kullanılarak üretimi yapılmaktadır. Bu nedenle uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ayrıca yüzeyi vernikli ve verniksiz olarak satın alabiliyorsunuz. Her şeyden önce ahşap mozaik ürünleri masif olması nedeni ile sağlıklı ahşap duvar kaplamasıdır. Renk ve modelleri tercih edilen ağacın türüne göre değişim göstermektedir.

Hızlı ve Pratik Çözüm Ahşap Duvar Paneli Modelleri

Yerevdekor.com üzerinde 100lerce ahşap duvar paneli modeli size en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Farklı hammaddeler kullanılarak üretilen ahşap görünümlü panelleri inceleyebilirsiniz. Son yılların trend ürünü arasında olan ahşap görünümlü strafor paneller ile duvarlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde ahşap görünümü kazandırabileceğinizi biliyor muydunuz. Ayrıca strafor panellerin döşenmesi için profesyonel destek almanıza gerek yoktur. Nitekim kendi başınıza silikon yardımı ile duvarınıza uygulayarak ahşap görünümlü duvar elde edebilirsiniz.

Fiber duvar panelleri ile 3 boyutlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Fiber malzeme kullanılarak üretilen bu paneller, uzun yıllar dayanıklı ürünlerdir. Özellikle restaurant ve otel gibi ticari mekanların duvarlarında sıkça tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra daha otantik bir ahşap görünüm isteyenler için bambu duvar kaplama ürünlerimiz mevcut. Evinde daha otantik bir tarz isteyenlerin sıkça tercih ettikleri duvar ahşap kaplama ürünleri arasında yer alıyor.