Bahçe Masa Takımı

Bahçeler hem misafirleriniz ile keyifli zamanlar geçirmek için hem kendi kendinizle kalabilmek için hem de toprak ve yeşil ile uğraşmak için en önemli alanlardır. Bu nedenle bahçe dekorasyonunuz sizi yansıtmalı ve uzun yıllar kullanmalısınız. Bahçe mobilyaları için en çok özen gösterilen ürünler bahçe masa takımıdır. Bahçe masa takımı alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  • Ürünlerin ömrünü belirleyen en önemli faktör malzemesidir, bu nedenle satın alırken malzemesine mutlaka dikkat etmelisiniz. Bu konuda tercihini doğal üründen yana kullanıyorsanız; daha estetik bir görüntüye kavuşacağınız şüphesizken aynı zamanda bakımına çok daha özen göstermeniz gerekecektir. Bahçe masa takımı fiyatları da malzemeye bağlı değişir. Örneğin; teak ağacından yapılmış bir masa takımının daha kaliteli uzun ömürlü ve pahalı olduğunu bilmelisiniz.
  • Nem ve güneşten fazla etkilenen masa takımları işinizi daha zorlaştıracaktır. Uzun süreli bakım yapamayacaksanız sentetik ürünler seçmenizde fayda vardır.
  • Bambu malzemesinden yapılan balkon masası, balkon ve teras gibi sert zeminlerde ve biraz daha korumalı yerlerde tercih edilebilecek ürünlerdir. Fakat bu ürünler direkt bahçede toprak ile temas halinde olacak ise, çabuk deformasyona uğrar ve güneşten zarar görür. Bambu ürünlerin bakımı da düzenli olarak; verniklenerek ve bağlantı yerleri kontrol edilerek yapılmalıdır. Üretim biçimi olarak; kamıştan örgü biçiminde ve metal profillerle desteklenerek yapılan bambu mobilyalar şık ve sağlam gözükse de doğal malzeme olduklarından iyi bakım yapılmaz ise çok uzun ömürlü olmayacaktır.
  • Balkon masası fiyatları, estetik açıdan çok şık durduğu söylenemese de plastik ürünlerde daha düşüktür. Bu tür ürünleri renkli minderler ve aksesuarlar ile dengeleyebilirsiniz. Avantajları ise kolay temizlenebilir olmalarıdır.
  • Sehpa ve masalar eskiden örtülerin altına gizlenirken yeni tasarım kriterlerinde artık açık olarak kullanılıyor. Bu nedenle de bahçe takımlarında masa ve sehpalara artık daha çok önem veriliyor. Hatta şeffaf görüntüyü sevenlerin tercih ettiği cam ürünler oldukça yaygın kullanımdadır. Cam ürün, mobilya ile birleşince hem pratik bir temizliği oluyor hem de sade bir şıklık yaratıyor.
  • Tüm bunlara ek olarak bahçeleriniz için seçeceğiniz ürünlerin bir bütün ve konsept gözükmesi için takım ürünler seçmenizi tavsiye ederiz.
Gold Maya 6 Koltuklu Camsız Rattan Masa Takımı
İNDİRİM
5.199,99
5.199,99
/ Adet
Troya Eko 4 Koltuklu Rattan Masa Takımı
İNDİRİM
9.359,99
9.359,99
/ Adet
Gold Cafe 6 Koltuklu Camsız Masa Takımı
İNDİRİM
9.880,00
9.880,00
/ Adet