Kompozit Ahşap Deck Flat Sand Beige 164/7-6
% 30
410.96 TL
287.67 TL
(KDV DAHİL)
1 M² fiyatı
Ürün Kodu8021 Stok Bilgisi
Minumum Sipariş10 M²
Detay : ve Boyut :
150 mm X 3000 mm X 26 mm
Kilit Sistem
Teslimat süresi 5 iş günüdür.
Fiyatı düştüğünde e-posta ile haber ver
Numune Ürün
RKarkas ve Civata Hediye
RKargo Bedava
Kargo bedava
 Kompozit Ahşap Deck Teknik Özellikleri

Kalınlık  : 26 MM
 
En      :   150 MM
 
Boy    :   3000 MM
 
Kompozit  Ahşap Kilit Deck Çatlama olmayan kaymaz yüzey ve yüksek kalitede son teknoloji ile üretilen ahşap unu ile PP veya HDPE ‘nin mükemmel kompozisyonu ile üretilmektedir.
*Kompozit  Ahşap Kilit Deck sistemlerinde paslı vida uçları veya ayağa batan kıymık gibi problemlerle karşılaşılmaz.
*Kompozit  Ahşap Kilit Deck Özel bakım gerektirmez, çürümez, sudan etkilenmez, kıymıklanmaz ve yüzey kaydırmaz. Klips sistemi ile kolay montaj imkanı sağlayan bir yapı malzemesidir.
* Kompozit  Ahşap Kilit Deck Hava Şartlarına Dayanıklı farklı iklim koşullarında, aşırı sıcak ve güneşe maruz kalan ya da sürekli nemli zor şartlarda rahatlıkla kullanılabilir. Zor iklim koşullarına karşı direnci başarısının temel unsurlarındandır. 
* Aşırı soğuk ve ısıya maruz kalınmasında özelliklerini kaybetmeden dağılmaz ve herhangi bir zarar oluşmasına izin vermez.
*Kompozit  Ahşap Kilit Deck, geleneksel deck uygulamalarında, yüzme havuz çevrelerinde oluşan yosun oluşumuna müsaade etmeyerek ve çürümeyerek üstünlüğünü göstermektedir.
*Kompozit  Ahşap Kilit Deck Özel bir bakım gerekmez ve kolaylıkla yüksek basınçlı su ve hortum ile temizlik yapılır. Çay, kahve vb. lekeler kolaylıkla temizlenebilir.  İstenmeyerek oluşan lekeler
*Kompozit  Ahşap Kilit Deck   Teraslar-Basamaklar-Verandalar-Yürüyüş Yolları- Kaplıcalar-Havuz Kenarları- Marinalar- Plajlar-İskeleler-Bahçeler-Kafeler- Restaurantlar 
Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı!
Adınız
E-Posta Adresiniz
Güvenlik Resmi
Lütfen resimdeki 3 karakterli yazıyı kutuya sırasıyla yazınız
Güvenlik Resmi
Yorumunuz
Benzer ürünler
% 30 İNDİRİM
410.96 TL
287.67 TL
% 30 İNDİRİM
410.96 TL
287.67 TL
% 30 İNDİRİM
410.96 TL
287.67 TL